Załóż bloga Zaloguj sięmebdre

Must have każdego biura

mebdre | 17 Maj, 2018 10:57

Aranżując wnętrze firmy, dbamy o każdy szczegół, ponieważ to nic innego, jak wizytówka naszej marki. Często jednak zapominamy o szczegółach związanych na przykład z szatnią, czy miejscem do przechowywania ubrań. Jak temu zaradzić? Odpowiedź na to pytanie przedstawiamy w dalszej części artykułu.

alt

Alternatywa dla szatni

Niestety w wielu firmach brakuje dodatkowego miejsca, które możemy przeznaczyć na zaaranżowanie szatni, dlatego warto rozważyć inne alternatywne rozwiązania. Dobrym pomysłem z pewnością będzie wieszak stojący, który możemy postawić w każdym miejscu, bez obawy o zajmowanie dużej przestrzeni.

Wieszaki stojące - jakie wybrać?

Istnieje wiele rodzajów wieszaków, dlatego przed zakupem warto określić ich zastosowanie. W tym celu warto stworzyć check listę z odpowiedziami na poniższe pytania:

- Ilu pracowników zatrudniamy w firmie?

- Jak często odwiedzają nas kontrahenci i ile stanowią osób?

- Czy zależy nam również na schowku na parasole?

To z pewnością pomoże wybrać odpowiedni sposób na przechowywanie odzieży wierzchniej. Warto również pamiętać o tym, aby wybrać produkty sprawdzonych marek, które będą służyły przez lata. Firmy często zmieniają swoje lokalizacje, dlatego niewątpliwym plusem takich wieszaków, jest to, że możemy je wszędzie ze sobą zabrać.


 

 

 
 
 
RANKING STRON. Darmowa reklama w internecie. Darmowe statystyki TOPLISTA. Najlepsza toplista. Ranking. Fajne forum dyskusyjne - ranking forum. Najlepsze fora.