Załóż bloga Zaloguj sięmebdre

Z czego mogą być wykonane stojaki na kwiaty?

mebdre | 20 Marzec, 2018 07:45

stojaki na kwiatyW czasie wiosennych i letnich miesięcy, tym co najbardziej cieszy oczy są kolorowe kwiaty. Warto je uprawiać i pięknie eksponować - zarówno w domu, przydomowym ogrodzie, jak i miejscach publicznych. W tym celu przydatne stać się mogą odpowiednie stojaki. 

Stojaki na kwiaty

Mogą stać się one bardzo eleganckim sposobem na ekspozycję własnej kompozycji ulubionych roślin: zarówno tych stojących w domu, jak i na świeżym powietrzu. Dzięki takiemu stojakowi nawet dość skromne gatunki kwiatów będą prezentować się niebanalnie i wyjątkowo. Wybierać można zaś spośród stojak pojedynczych albo mnogich (to znaczy wyposażonych w kilka miejsc na doniczki). Najbardziej wyjątkowym pomysłem stać się może rozporowy stojak na kwiaty, którego konstrukcja łączy podłogę z sufitem. Jest ona na tyle duży, że bez problemu mieści wiele donic czy mis z kwiatami. 

Z czego wykonuje się stojaki na kwiaty?

Najczęściej wykorzystywanymi materiałami są:
- drewno, 
- stal nierdzewna,
- żeliwo. 
Te drewniane będą pasować do domów albo na tarasy urządzone w stylu skandynawskim albo rustykalnym. Stalowe natomiast w aranżacjach hi-tech oraz loftowych. Ciekawym rozwiązaniem jest także białe żeliwo - idealne w pomieszczeniach utrzymanych w stylu shabby chic.

Komentarze

Dodaj komentarz
 authimage
 
 
 
RANKING STRON. Darmowa reklama w internecie. Darmowe statystyki TOPLISTA. Najlepsza toplista. Ranking. Fajne forum dyskusyjne - ranking forum. Najlepsze fora.